شرح گفتگو

اعضای جدید شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی انتخاب شدند

اعضای جدید شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی انتخاب شدند

 بر اساس نظر اعضا مجتبی رئیسی و محمدجواد جلال‌فرد از دانشگاه تهران، محمدجواد معتمدی از دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان، سعید نجیبی از دانشگاه شاهد و مائده تدینی از دانشگاه شیراز به عنوان اعضای اصلی و معین رحمانی به عنوان عضو علی البدل این اتحادیه انتخاب شدند. 

به گزارش عدالتخواهان، حسین شهبازی‌ دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: اعضای جدید شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی در حاشیه نشست این اتحادیه دانشجویی انتخاب شدند.

 وی افزود: بر اساس نظر اعضا مجتبی رئیسی و محمدجواد جلال‌فرد از دانشگاه تهران، محمدجواد معتمدی از دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان، سعید نجیبی از دانشگاه شاهد و مائده تدینی از دانشگاه شیراز به عنوان اعضای اصلی و معین رحمانی به عنوان عضو علی البدل این اتحادیه انتخاب شدند.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی تصریح کرد: سیدمصطفی موسوی، سلمان کدیور و حسین شهبازی نیز در این انتخابات به عنوان اعضای شورای نظارت جنبش عدالتخواه دانشجویی انتخاب شدند.

شهبازی یادآور شد: طبق اساسنامه جنبش عدالتخواه دانشجویی دو عضو باقی‌مانده از 7 عضو شورای مرکزی به صورت انتصابی انتخاب می‌شوند و مسئولان واحدها و دبیر این تشکل دانشجویی در اولین جلسه شورای مرکزی انتخاب می‌شودند.

 انتهای پیام/

لطفا از ثبت ایمیل های جعلی خود داری کنید.