شرح عناوین اصلی

آیت الله ایمانی،به شبهات پیرامون عملکرد خود و اطرافیان پاسخ دهید

آیت الله ایمانی،به شبهات پیرامون عملکرد خود و اطرافیان پاسخ دهید

 درباره عملکرد وابستگان به بیت حضرتعالی و علی الخصوص فرزندتان، هزینه های گزاف ستاد حضرتعالی در انتخابات مجلس خبرگان، عملکرد سیاسی-جناحی در انتخابات، عملکرد شما در حوزه های علمیه استان و مواردی از این دست؛ مجمع دانشجویان عدالتخواه شیراز تقاضا دارد؛ با حضور در یکی از دانشگاه های شهر شیراز به سوالات و شبهات دانشجویان پاسخ بفرمایید.

 به گزارش عدالتخواهان، مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه های شیراز در نامه ای خطاب به آیت الله ایمانی نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز خواستار پاسخگویی ایشان نسبت به عملکرد خود و اطرافیان به دانشجویان شدند.

متن نامه بدین شرح است؛

بسمه تعالی

«...نکته‌‌‌‌‌ی دیگری که فعالان سیاسی، مسئولان، صاحبان قدرت، صاحبان مسئولیتهای گوناگون و متنفذین بشدت بایستی مراقب آن باشند، مسئله‌‌‌‌‌ی انحراف و فسادپذیری شخصی است؛ همه‌‌‌‌‌مان باید مراقبت کنم...

مردم مسئولین را موعظه کنند، نصیحت کنند، خیرخواهی کنند، بنویسند برای آنها، بگویند برای آنها، پیغام بدهند تا مبادا دچار لغزش بشوند. خطرات لغزش مسئولین هم برای نظام، برای کشور و برای مردم بیشتر است»

امام خامنه ای(مدظله العالی)

 

حضرت آیت الله ایمانی

امام جمعه محترم شهر شیراز

 

سلام علیکم

پیرو نامه دکتر عرفانی فر و عدم پاسخگویی شفاف حضرتعالی در پیشگاه مردم، و همچنین پیرامون شبهات به وجود آمده در اذهان عمومی، درباره عملکرد وابستگان به بیت حضرتعالی و علی الخصوص فرزندتان، هزینه های گزاف ستاد حضرتعالی در انتخابات مجلس خبرگان، عملکرد سیاسی-جناحی در انتخابات، عملکرد شما در حوزه های علمیه استان و مواردی از این دست؛ مجمع دانشجویان عدالتخواه شیراز تقاضا دارد؛ با حضور در یکی از دانشگاه های شهر شیراز به سوالات و شبهات دانشجویان پاسخ بفرمایید.بدیهی ست که حضور مسئولان در دانشگاه ها عمل به منویات رهبری معظم است.

مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه های شیراز

انتهای پیام/

لطفا از ثبت ایمیل های جعلی خود داری کنید.